KURUMSAL

HAKKIMIZDA

GREENTECH kurulduğu 2014 yılından bu yana mühendislik, üretim ve ihracat-ithalat alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir. Mühendislik hizmetlerinin temelinde yasal metroloji, endüstriyel metroloji ve medikal metroloji hizmetleri yer almakla birlikte metroloji cihazlarının üretimi alanında da gerekli alt yapı çalışmalarını öz sermayesi ile hızla tamamlamaktadır. Yasal metroloji alanında gerekli yasal izinleri alarak otomatik olmayan I., II., III. ve IV. sınıf tartı aletlerinin muayenelerini yapmaktadır. Medikal metroloji alanında Avrupa Birliği 97/43/ EURATOM direktifine uygun olarak Medikal Fizik konusunda Yüksek Lisans yapmış konularında deneyimli mühendisler ile Kalite Kontrol ve Muayene çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İyonize Radyasyonun Endüstriyel ve Tıbbi uygulamalarında Radyasyondan korunma gibi özel teknik bilgi gerektiren konularda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Mühendislik alandaki bilgi deneyimi ile Metroloji Laboratuvarları için ekipman, altyapı, ISO IEC17020 ve ISO IEC 17025 kalite sistemleri konularında danışmalık yapmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Metroloji alanında teknik altyapımızı, güncel bilimsel gelişmelere uygun olarak sürekli yenileyerek metroloji alanında yerli üretime geçmek ve metroloji cihazlarının üretimi ve metroloji hizmetleri alanlarındaki hizmet yelpazemizi genişletmektir.

MİSYONUMUZ

Metroloji cihazı üretimi ile milli ekonomiye katkı sunarak ve metroloji hizmetlerinin bilimsel temelde kalitesinin artırılmasıdır.